Кошик
+380 (44) 492-04-03
+380 (67) 442-82-35
+380 (67) 467-75-61
+380 (67) 441-78-35
вул. Автопаркова, 5, 02121, Київ, Україна
Prostir
Залишити відгук

Троси, ремінці, стрічки

Кожна тентова конструкція являє собою відріз міцного матеріалу, до якого кріпиться різноманітна фурнітура. Приміром, в комплекті може йти скоби для автотентов, люверси, трос або мотузка. 

Тент необхідний для того, щоб захистити техніку або транспорт від пошкоджень. Відповідно, чим довше він буде знаходити в ідеальному стані, тим менші кошти будуть витрачені. Однак, якість накриття визначається не тільки характеристиками матеріалу, але і міцністю еспандера для тенту, кілець та іншої фурнітури. Зручно, що, якщо з якоїсь причини девайси зламаються, їх легко можна буде замінити на нові без необхідності оновлення самого тенту. 

Якщо потрібно кріплення до каркасу, то варто більше уваги віддавати вибору люверсів, кілець і скоб. Однак, якщо говорити про напружених конструкціях, то потрібно трос тентової, який можна віднести до категорії спеціальної фурнітури. 

Тросом або мотузкою прийнято називати вироби окружністю до 38 міліметрів, без яких стане неможливим кріплення тенту до опор. 

Одними з найбільш продаваних моделей вважаються сталеві троси в обплетенні з ПВХ. Сталь сама по собі міцна, а на додаток з гальванічним латунюванням розрахована на підйом важких вантажів. 

Другий варіацією є нейлоновий трос або інші еластичні шнури та гумки.  Вони використовуються не тільки в промислових цілях. Їх часто можна зустріти в домашньому господарстві, в упаковках та інших допоміжних потребах. До того ж, відрізні девайси знадобляться для роботи з вантажами, виконання робіт з промислового альпінізму, для буксирування техніки, виготовлення спортивного інвентаря.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner