Кошик
+380 (44) 492-04-03
+380 (67) 442-82-35
+380 (67) 467-75-61
+380 (67) 441-78-35
вул. Автопаркова, 5, 02121, Київ, Україна
Prostir
Залишити відгук

Обладнання для зварювання ПВХ мембрани

У цьому каталозі ви можете купити автомат і фен для зварювання ПВХ китайського бренду WELDY, а також відомої швейцарської торгової марки Leister. Тільки якісне сучасне обладнання для обробки будь-яких полімерних виробів: ПВХ-пополотен, тентів, пластмасових листів і деталей, покрівельних мембранних покриттів, підлогових покриттів і т. д.

Апарати і фен для ПВХ мембрани використовуються для виробництва рекламних банерних об'єктів, човнів, тентової архітектури і т. д. Автоматичний верстат дозволяє проводити зварювання термопластичних матеріалів на високій швидкості, зводячи до мінімуму участь майстри, а фен - вручну обробляти пластмаси і полімери з високим рівнем комфорту і безпеки.

Так, будь-фен для пайки тентів, купити який ви миєте у нас, досить економічний, забезпечує високу якість зварного шва, плавне регулювання температури і потоку повітря, легко чиститься, простий і інтуїтивно зрозумілий в управлінні.

Звертайтеся!

Для того, щоб надійно і герметично скріпити тканина пвх для човнів, матеріали для друку, недостатньо її приклеїти або прошити. У виробництві застосовується автомат або ручний фен для зварювання пвх.

У нас можна замовити онлайн і купити обладнання двох видів:

 • автоматичне;
 • ручне.

Всі товари в продажу з доставкою по Україні: від густонаселеного Києва, до найменшої точки на карті.

Яке обладнання для зварювання ПВХ купити

Ручники і автоматизовані прилади відрізняються не тільки характеристиками, закладеними у саму назву.

Зварювальні автомати для тканини з полівінілхлориду.

Такі прилади потрібні при великому обсязі робіт.

В залежності від моделі, зварювальні автомати роблять шов шириною 20 – 30 мм. Характеристики зварювальних автоматів:

 • зручність керування параметрами на дисплеї;
 • висока швидкість роботи: до 7,5 м/хв;
 • вбудований підьомний механізм;
 • точне ведення по шву з напрямним роликом;
 • плавне регулювання витрати повітря.

Ручний фен для ПВХ.

Більше ніж в 10 разів дешевше автоматів, призначений для виконання зварювання невеликого обсягу і непосильною для автомата роботи – при вертикальних швах, у кутах.

 • Обладнаний зручною рукояткою.
 • Важить менше 1 кг
 • З захистом від перегріву.

На сайті додатково пропонується всілякі інструменти та приладдя для зварювального обладнання: щілинні, стандартні, насадки швидкої зварювання та інші.

Поливинихлоридные нитки, які знайомі споживачам за їх скороченій назві ПВХ, використовуються в різних сферах – торгівлі, системи зберігання, логістики і транспорту. До того ж, з ПВХ відшивають робочий одяг, спецівку, туристичне обладнання, шторки для душових і навіть оббивають нею меблі. Щоб виконувати такі процедури, необхідний спеціальний апарат для зварювання пвх тканин – ручного або верстатного типу.

Навіщо потрібно зварювання? Вся справа в тому, що об'єкти, виконані з ПВХ, можуть досягати величезних розмірів. Взяти, приміром, тенти, якими накривають торгові павільйони або цілі ангари. Часто з полівінілхлорида виготовляються рекламні банери. Різні за текстурою і кольором клапті скріплюються між собою феном для пайки пвх, утворюючи цілісну міцну конструкцію.

Вибір методу зварювання

Як уже згадувалося вище, ПВХ отримало широке поширення. Такий попит обумовлений зносостійкістю, довговічністю ниток, а також їх водовідштовхувальними властивостями. Під дією води, ультрафіолетових променів або агресивного середовища, полотна не втрачають початкового зовнішнього вигляду.

Однак, щоб отримати якісне накриття та банер, окремі заготовки слід скріпити. Для того, щоб виготовити, наприклад, тент, мало однієї швейної машинки. Необхідний верстат для зварювання пвх або ручне обладнання. Вибір залежить від розмірів полотна і його товщини. Існує два методи:

 1. Автоматичний.

 2. Ручний.

Автомати призначені для зварювання довгих швів, а ручні прилади знадобляться для невеликих ділянок або лоскутов.

Особливості технологій

Обсяги виробництва і частота роботи з матеріалами ПВХ визначає, чи достатньо буде купити фен leister або доведеться придбати верстати для зварювання струмами високої частоти. Великогабаритне обладнання має високу вартість, до того ж, необхідні відповідні потужності – територія для розміщення і підключення пристрою. Тому дозволити такий верстат собі зможе не кожна компанія, частіше всього лише великі виробництва. Тому частіше можна зустріти поширений аналог верстатів – зварювання потоком гарячого повітря. Такі фени для тенту дозволяють трохи розплавити поливинихлоридные нитки і таким чином щільніше притиснути полотна один до одного. Робота таким агрегатом досить проста. Спеціальні ролики трохи придавлюю місце майбутнього шва і, одночасно з цим, їх сопла надходить гарячий потік повітря. Таким чином на зварювання витрачається мінімум часу, при цьому шов виходить досить міцним. Єдине, що потрібно від оператора – коригувати напрямок гарячої струменя. Якщо девайс має автоматичний режим роботи, то він буде самостійно виставляти необхідну температуру.

Зварювання мембранних покриттів

Представлені апарати можна використовувати, зокрема, як паяльник для ПВХ мембрани при будівництві покрівлі. Існує ряд технологій укладання і герметизації покрівлі з ПВХ мембрани і подібних матеріалів, але найбільш ефективним з точки зору продуктивності і якості є зварка в нахлест. У цьому разі краю мембранних полотен з'єднуються за допомогою зварювання гарячим повітрям за допомогою ручного або автоматизованого апарату. Ми пропонуємо кілька варіантів автоматичних апаратів, а також фен для ПВХ мембрани, купивши які и зможете ефективно вирішити будь-яке завдання за зварюванні термопластичних матеріалів.

Автомати та фени, які ви можете купити у нас, здатні варити зі швидкістю до 16 м/хв. Завдяки компактним розмірам та продуманій конструкції, вони справляються з роботою у важкодоступних місцях та на складних поверхнях, що робить фен для зварювання мембрани ПВХ надзвичайно зручним обладнанням при покрівельних роботах.

Електроніка апаратів Leister та WELDY точно підтримує вибрані параметри для зварювання та гарантує виробництво еталонного, з погляду стандартів та технічних вимог, шва.

Універсальність використання

Ми пропонуємо купити апарати, які можна використовувати не тільки як фен для паяння мембрани, але також для:

 • Прискореного та точного зварювання та ремонту полімерних технічних тканин, а також човнових, тентових покриттів, банерів та інших термопластичних полімерів;
 • Видалення старого шару фарби та лаку;
 • Активації клейових покриттів;
 • Сушіння та прогріву;
 • Розморожування труб;
 • Ремонт бамперів і т.д.

Бронюйте високонадійні, компактні та ефективні фени та апарати з доставкою по Україні!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner