Кошик

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (44) 492-04-03
+380 (67) 442-82-35
+380 (67) 467-75-61
+380 (67) 441-78-35
вул. Автопаркова, 5, 02121, Київ, Україна
Prostir
Залишити відгук

Самоклеючі плівки

Будь-яка поверхня може буди корисна, якщо справа торкається вибору рекламної площі. Навіть вікна стануть у нагоді при нанесенні комерційних месседжів. Реалізувати ідею перетворення скляної поверхні на рекламну, допоможе самоклеюча плівка на вікна яку часто називають оракал, хоча це той самий випадок, коли ім'я власне стало прозивним. Насправді Oracal – це назва німецької компанії, яка в 80-х роках минулого століття винайшла спосіб термічного переносу зображення. ПВХ наліпки стали дійсно популярні, коли в 1991 році Східна та Західна Германія об’єдналися.

Сьогодні рекламна плівка – це серйозний маркетинговий інструмент із доступним цінником. Наприклад, щоби купити матеріал, необхідний для обклеювання вітрини магазину, достатньо мати бюджет десь в половину від того, який звичайно витрачають на замовлення ПВХ банеру. Інакше кажучи, плівка самоклеюча – це вигідна пропозиція + широке поле для творчих експериментів і рекламних проектів.

Оракал – плівка для широкоформатного друку, купити яку ми пропонуємо в 4-х варіантах: біла глянцева, матова біла, прозора глянцева, прозора матова.

Для чого використовуються самоклеючі плівки ПВХ, і чи обмежується все виключно рекламою? Звичайно, що не тільки рекламні образи будуть виграшно виглядати на такій основі. Полімерні плівки також підходять для:

  • дизайнерського оформлення вхідних груп в точках продажу;
  • декорування. В деяких випадках матеріал наносять на меблі чи інші предмети інтер’єру;
  • реклами. Прозорі плівки вважаються найкращим рішенням для створення довговічних рекламних зображень. Образ тримається 2-5 років;
  • створення вивісок;
  • оформлення стендів в магазинах;
  • реставрації покриття автомобільного транспорту. Але тут слід одразу зауважити, що для реставрування найчастіше використовують кольорове покриття.

Що треба знати тим, хто має намір купити самоклеючу плівку, але не має достатнього досвіду для цього? Перше, що треба запам’ятати, полімерний матеріал поділяється за призначенням на варіанти для: оздоблення інтер'єру, широкоформатного друку, для декорування скляних та інших прозорих поверхонь.

Технічні характеристики самоклеючих плівок

Кількість матеріалів для широкоформатного другу постійно зростає. Кольорові, прозорі, з флуоресцентною поверхнею, однотонні, візерунчасті, різнобарвні. Вирішивши купити вінілову плівку, будьте готові оцінювати не тільки колір і декоративне оформлення, але ї технічні характеристики:

  • температурну стійкість. ПВХ витримує досить солідні коливання в межах від +40 до +50 °С;
  • абразивність, вміння протистояти хімічному впливу;
  • спосіб нанесення. Зазвичай процес потребує простої підготовки поверхні і більше нічого.

Щільність полімеру залежить від серії. Середній показних складає 137 г/м2. В якості підкладки виступає силіконізований папір. Загальна товщина складає 50-75 мкм. Варіанти меншої товщини зазвичай використовуються для покриття поверхонь великої площі.

Поради щодо використання

Якщо у вас вже є плівка для друку на принтері, саме час дізнатись про послідовність дій. Для створення аплікацій використовують плоттер. Це спеціальний інструмент, який дозволяє вирізати точно за контурами малюнка.

Плівку дозволяється наносити на наступні поверхні:

  • метал;
  • скло;
  • пластик;
  • дерево;
  • цегла і бетон;
  • будівельна фанера, плити.

Перед тим як вінілова самоклеюча плівка займе своє місце, поверхню підготовлюють: очищують від пилу, зачищають, знежирюють спиртовим розчином. Нанесення відбувається у сухий чи вологій спосіб. При відсутності досвіду, краще використовувати вологу технологію.

Для виконання робіт знадобляться розпилювач з чистою водою, скребок, канцелярський ніж. У цій спосіб самоклеюча плівка для друку наноситься так: відділяймо плівку, обробляємо поверхню розпилювачем, монтуємо від центра до країв, розгладжуємо ракелем. Якщо залишилися повітряні бульбашки, проколюємо гострою голкою.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner