Кошик
+380 (44) 492-04-03
+380 (67) 442-82-35
+380 (67) 467-75-61
+380 (67) 441-78-35
вул. Автопаркова, 5, 02121, Київ, Україна
Prostir
Залишити відгук

VALMEX boat

VALMEX® boat - п'ятишарова ПВХ тканина, армована поліестерової основою з міцністю нитки в 1100 dtex. Спеціальне зовнішні покриття підвищує ковзання по воді, роблячи матеріал стійкий до тертя.

Інтернет-магазин Prostir пропонує ПВХ тканина Valmex для виробництва, ремонту та реконструкції надувних човнів.

Сучасна заміна гумових човнів

Більшість обивателів називає надувні човни “гумовими” І не даремно. Довгий час вони виготовлялися саме з гуми. Сучасні варіанти виробляють зовсім з інших матеріалів, а звання “гумових” просто привязалось.

Так, матеріал для надувних човнів сьогодні - це переважно тканинна основа з покриттям з полівінілхлориду (ПВХ). Основу для виробів Valmex, наприклад, становить поліестер.

Виробники та користувачі надувних човнів відзначають цілу низку переваг ПВХ-тканин перед гумою:

  • Вони легші. Човен з полівінілхлоридного матеріалу важитиме, мінімум, у півтора рази менше, ніж гумовий.
  • Елементи човна з полівінілхлориду мають більшу вантажопідйомність, оскільки призначені для надування до більшого тиску.
  • ПВХ тканини довше зберігають свої властивості та зовнішній вигляд. Вони не розсипаються та не гниють. Стійкі до агресивних хімікатів та природних впливів: УФ-променів, високої вологості тощо. У середньому, полівінілхлоридні човни служать удвічі довше, ніж гумові.
  • Покриття ПВХ забезпечує ідеальну герметичність.

Крім іншого, човнові ПВХ тканини не вимагають спеціального догляду та умов зберігання. Наприклад, їх не потрібно посипати тальком як гумові.

Сучасні човни з ПВХ виглядають естетичнішими, ніж гумові. Тим більше це стосується човнів з преміальних тканин Valmex. Стильна фактура та яскраві насичені відтінки німецького виробника одразу впадають у вічі. У порівнянні з гумовими, більше оснащені фурнітурою. Користувачі зазначають, що висока ціна човнових тканин ПВХ від Valmex виправдовує себе.

П'ять функціональних шарів для надійності та ефективності тканини

Човникова тканина Valmex складається з п'яти функціональних шарів:

  • два шари ПВХ;
  • два шари адгезиву;
  • армуючий корд.

Армуючий корд з поліестеру забезпечує міцність до розривів, проколів і порізів. Покриття з ПВХ відповідає за герметичність човнової конструкції. Адгезія - це, по суті, грунтове покриття, яке з'єднує основу і ПВХ-шар.

В каталозі Valmex нашого інтернет-магазину є човнова тканина не тільки для виробництва та ремонту надувного водного транспорту, але і для човнових тентів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner