Кошик
+380 (44) 492-04-03
+380 (67) 442-82-35
+380 (67) 467-75-61
+380 (67) 441-78-35
вул. Автопаркова, 5, 02121, Київ, Україна
Prostir
Залишити відгук

Frontlit

В цьому розділі представлена банерна тканина відома під названою Frontlit. Банерний Фронтліт призначений для одностороннього другу зображення. Нанесення відбувається за допомогою струменевих принтерів широкоформатного друку, після чого матеріал ламінується. Покриття тонкою полімерною плівкою є запорукою тривалого терміну експлуатації.

Базовий матеріал для виготовлення Frontlit – це полівінілхлорид. Для підвищення міцності, зносостійкості полотна до полівінілхлориду додають термопластичний поліуретан. Потім готове банерне полотно згортають в рулон чи «конверти», в яких згодом їх можна купити у спеціалізованих підприємств.

Якщо ви вирішили купити Фронтліт прямо зараз, але до цього бажаєте знати більше характеристик, напишіть або подзвонить нам для отримання біль розгорнутої інформації. До речі, ціна на цей матеріал в нашому магазині одна з найнижчих в Україні.

Що треба знати тим, хто має намір купити банерну тканину в ПФХ?

 1. Вона морозо-, вогнестійка.
 2. Не псується в умовах підвищеної вологості.
 3. Фронтліт не боїться УФ-випромінювання.

Крім того, матеріал має матовий лицьовий шар, завдяки чому поверхня не відблискує, дозволяючи комфортно охопити поглядом всю інформацію.

Підводячи проміжний підсумок, можна сказати, що Frontlit це універсальний матеріал для банера, на використання якого не спроможні вплинути погодні умови.

Сфери застосування Фронтліту

Виріб підходить для інтер'єрного та вуличного застосування. Матеріал легко монтується та демонтується, не потребує спеціального догляду, миється лише водою без додавання спеціальних засобів. Розмір формується завдяки зшивці або зварювання гарячим повітрям. Ця техніка використовується і тоді, коли треба відремонтувати частину полотна. Шви виходять міцні і довговічні.

Після підбору розміру та нанесення зображення, банерна тканина Frontlit проходить так звану постдрукарську обробку:

 • Ламінування. процедура необхідна для підвищення стійкості малюнка.
 • Термічна обробка країв для підвищення захисту від вітру. На цьому ж етапі проклеюється монтажна кишеня.
 • Прокладка троса по периметру тканини. Це забезпечує додаткове зміцнення.

Слід зауважити, що банерна тканина купити яку ми пропануємо у нас, утримується за допомогою люверсів. Кільця монтуються по краях на відстані 30 см. один від одного. Якщо рівень навантаження високий, крок між люверсами зменшують до 10 см.

Якщо вам потрібна ПВХ банерна тканина, з якою про зміну візуального образу можна не хвилюватися щонайменше 7 років, зверніть увагу на героя цього огляду. При виборі оцінюйте слідуючи показники:

 • щільність полотна;
 • тип лицьового покриття;
 • кількість ниток по індексу dtex;
 • міцність на розрив;
 • протистояння температурі.

Якщо вам складно купити товар з причин недостатньої обізнаності, ми завжди ради прийти на допомогу. Менеджер розповість нюанси, наведе приклади використання, прийме замовлення на товар, який на час оформлення відсутній на складі.

Оптові покупці, постійні клієнти, отримують приємні знижки, розмір яких залежіть від тривалості співробітництва і об’єму замовлення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner