Кошик
+380 (44) 492-04-03
+380 (67) 442-82-35
+380 (67) 467-75-61
+380 (67) 441-78-35
вул. Автопаркова, 5, 02121, Київ, Україна
Prostir
Залишити відгук

AirDeck

Сучасні технології виготовлення надувних човнів зробили, колись, монументальні конструкції максимально мобільними. Так, цілу легку човен з ПВХ можна вмістити в одну сумку! Одним з ноу-хау, яке дозволило зробити човна настільки компактними є технологія AirDeck - човнові надувні днища високого тиску. Для тих, хто займається виробництвом Аирдек: купити тканини для виготовлення надувних підлог висотою від 5-ти до 20-ти сантиметрів можна на сайті Prostir.

Будова і основні принципи AirDeck

Поверхня AirDeck покрита полівінілхлоридним матеріалом. Дві площини з ПВХ з'єднані синтетичними нитками, що утворюють своєрідну сітку. Вони утворюють рівномірне відстань між площинами полівінілхлоридної тканини. У нас можна замовити Аирдек з високоякісними нитками з поліестеру.

Для підготовки до експлуатації, AirDeck накачують повітрям через спеціальні клапани до твердого стану. Рекомендований тиск зазначено в характеристиках тканини для виготовлення надувного статі.

AirDeck - затребувана конструкція для надувних човнів

Як показує практика, експлуатаційні характеристики статі Airdeck для надувного човна нічим не поступаються звичного пайольному аналогу. Навпаки, вони мають масу переваг:

  • човен з надувним дном мінімум вдвічі легше традиційної пайольной;
  • підлогу AirDeck елементарний в збірці: користувач просто підключає насос до клапанів надувного підлоги і чекає, поки надувши досягне потрібного тиску. Ніякої метушні зі складними інструментами і фурнітурою!
  • як вже згадувалося, надувний підлогу можна згорнути і скласти в одну сумку;
  • AirDeck обеспечивает дополнительную безопасность в случае повреждения баллона лодки: за счет надувной конструкции пола лодка все равно равно останется на плаву.

До речі, щоб уникнути подібних ситуацій з розривом балона, для їх пошиття ми рекомендуємо надавати перевагу якісним матеріалам. Наприклад, купувати тканини Valmex німецького виробництва, які відрізняються дуже високою міцністю на розрив та прокол.

Тканина AirDeck застосовується для пошиття різних конструкцій

Крім виробництва надувного днища для гребних і легких моторних човнів , матеріали AirDeck застосовуються для пошиття інших надувних конструкцій. Наприклад купити тканину AirDeck можна для пошиття спортивних матів, надувних матраців, понтонів, дощок для серфінгу та багато іншого.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner