Кошик
+380 (44) 492-04-03
+380 (67) 442-82-35
+380 (67) 467-75-61
+380 (67) 441-78-35
вул. Автопаркова, 5, 02121, Київ, Україна
Prostir
Залишити відгук

Матеріали для газгольдерів (біогазові установки)

ПВХ матеріал VALMEX enviro pro використовується в біогазових установках для забезпечення максимальної безпеки під час виділення біогазу з біомаси, а також для його зберігання.

VALMEX enviro pro відповідає високим європейським стандартам міцності і пожежобезпечним характеристиками, має високу газонепроникність, запобігає поширенню неприємних запахів.

Використовується у промисловості газгольдер - це нерухома сталева ємність циліндричної форми з “куполом”, призначена для прийому, зберігання і відвантаження газу до газорозподільної мережі або установки по його переробці.Крім того, газгольдери використовуються для змішування різних типів газу, і виміру кількості. Таким чином, газгольдер - це конструкція, що містить речовини, небезпечні для навколишнього середовища:

  • нафтогаз
  • біогаз
  • природний газ і т. п.

Відповідно, резервуар повинен виготовлятися з матеріалів, здатних функціонувати в даному середовищі і забезпечувати стовідсоткову герметичність. Ефективним матеріалом для вирішення даної задачі є полівінілхлоридна тканина для дзвони газгольдера, не пропускає метан в атмосферу.

Сертифікована тканина для газгольдера VALMEX®

Інтернет-магазин “Prostir” пропонує придбати спеціалізовану тканина для виготовлення робочих елементів газгольдера, виготовлену на заводі німецької компанії Mehler. Дана компанія спеціалізується на виробництві полівінілхлоридних матеріалів, в тому числі - спец матеріалів ПВХ, призначених для певного промислового використання, і є одним з європейських лідерів в цій області.

Якість тканини для дзвону газгольдера від VALMEX® відповідає нормам Німецького інституту стандартизації DIN та сертифікується в міжнародній системі якості ISO.

Асортименти матеріалів для біогазової установки серії VALMEX® enviro pro включає ряд спеціалізованих тканин, які дещо відрізняються за властивостями, залежно від призначення. Еластичні та міцні мембрани для зберігання газу та біошламу поділяються на три класи міцності, які випливають із вимог стандартизації та правил техніки безпеки:

  • VALMEX® enviro pro 5211 - 900 g/m2
  • VALMEX® enviro pro 7625 - 1200 g/m2
  • VALMEX® enviro pro 5206 - 1400 g/m2

Наша компанія пропонує купити ПВХ для біогазових установок оптом у рулонах. Довжина рулону відміряється на замовлення клієнта. ПВХ-матеріал піддається всім способам обробки: склеюванню, зшиванню та зварюванню, в силу при скріпленні кількох полотен тканини можна забезпечити максимальну герметичність всього покриття.

Газонепроникна та пожежобезпечна тканина для газгольдера

Тканина для газгольдера - еластичний матеріал, з покриттям, стійким до газо та нафтопродуктів. Метан - це речовина, утворена з біомаси, яка є надзвичайно вибухонебезпечною та летючою. Резервуари, виготовлені зі спеціалізованої полівінілхлоридної тканини, забезпечують максимальну безпеку зберігання даної речовини. У результаті, купити м'який газгольдер із ПВХ - значить забезпечити безпеку самої установки та навколишнього середовища.

ПВХ VALMEX® enviro тканина pro є гнутким покриттям на біогазових ферментах, стійких до впливу біомаси. Вона відрізняється мінімальним рівнем проникності летких газів, що практично повністю виключає викид небезпечних речовин в атмосферу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner