Кошик
+380 (44) 492-04-03
+380 (67) 442-82-35
+380 (67) 467-75-61
+380 (67) 441-78-35
вул. Автопаркова, 5, 02121, Київ, Україна
Prostir
Залишити відгук

Згиначі для зсувних дахів

Звичайні та шторні напівпричепи – це складні за своїм виконанням конструкції, розраховані на протистояння навантаженням із зовнішньої та внутрішньої сторін. Одним із вразливих елементів системи виступає шарнір зсувного даху – найчастіше пластиковий елемент, що повторює рух полотна. Цей елемент розрахований під клепку, тому встановлюється раз і назавжди. Важливо знати технологію монтажу та використовувати якісний розклепувач.

У будь-якому механізмі є сильні та слабкі сторони. Складні шарніри (згиначі) скріплюють балки, які є основним «скелетом» системи. Завдяки руху балок на роликах відбувається відкриття даху. У свою чергу, пластиковий шарнір зсувного даху поєднує металеві перекриття в єдиний вузол, що працює синхронно. Не дивлячись на те, що матеріал, з якого вони виконані, розрахований на тисячі згинань та розгинань, шарніри лопаються. Часто через температурні коливання та різкі перепади вологості повітря.

Для заміни одного відпрацьованого елемента знадобиться:

  • інструмент: бокорізи для видалення залишків старої деталі, заклепувач;
  • 4-те заклепки.

Потрібно якийсь час, щоб пластик придбав свою робочу гнучкість, розробився. Якщо в історії пошуку вашого браузера все частіше з'являється запит - дах зсувний шарнір Україна, проблема ремонту вам знайома не з чуток. Ми готові допомогти як добротною продукцією від польського підприємства Bozamet, так і кваліфікованою радою.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner