Кошик
+380 (44) 492-04-03
+380 (67) 442-82-35
+380 (67) 467-75-61
+380 (67) 441-78-35
вул. Автопаркова, 5, 02121, Київ, Україна
Prostir
Залишити відгук

Човнова тканина ПВХ (Китай)

Представлена в цьому розділі тканина ПВХ для човнів – оптимальний варіант для виробничих об'єднань, підприємств і фірм, що спеціалізуються на виготовленні туристичного, рибальського та спортивного спорядження, а також надувних конструкцій.

Сировина виділяється щільністю в діапазоні від 700 до 1200 г/м2. Показники достатні для забезпечення конструктивної міцності веслового і моторного виконання судна. Звернемо особливу увагу на той факт, що човнова тканина ПВХ купити яку пропонуємо ми, виконана з багатошарової технології.

  1. Перший шар – основа різного плетіння (полотняне, «Панама» чи подвійна «Панама).
  2. Другий і третій шар представлені ПВХ і міксом полівінілхлориду та поліуретану, або чистим поліуретаном.

Фактично ми пропонуємо купити просунутий композит, стійкий до стирання за рахунок зовнішнього поліуретанового шару. На даний момент це збалансований ПВХ матеріал для човнів, що поєднує технологічність, міцність і помірну ціну.

Чому варто купити двигун ПВХ? Сильні сторони

Композит не втрачає первісних властивостей при намоканні і під яскравим сонцем, але є, як мінімум три причини купити цей товар.

  • Висока міцність на розрив. Різноспрямований плетіння ниток виключає сценарій, коли в якомусь конкретному напрямку тканина легко рветься.
  • Внутрішній шар не проникний для повітря, що дозволяє застосовувати сировину при виробництві монобалонів.
  • Необмежений експлуатаційний ресурс.

Зацікавила ПВХ плівка для човнів, але ви хочете купити нестандартний товар? Зателефонуйте нам для обговорення специфіки замовлення.

У нас можна купити тканину для човнів з полівінілхлоридним покриттям, виготовлену на китайських фабриках. На вибір - кілька моделей в декількох кольорах з різними якісними характеристиками.купити пвх матеріал для човнів

Розбираємося в характеристиках човнових тканин

Застосування човнової тканини залежить від її характеристик.

При покупці потрібно враховувати те, до якої категорії щільності відноситься ПВХ-полотно.

  • Так, тканини щільністю до 800 г/м2 (включно), відносяться до середньої категорії і підходять для виготовлення гребних човнів.
  • З щільних тканин до 1000 г/м2 виробляють надувні човни з легкими моторами, катамарани та каное.
  • Для човнів з потужними моторами потрібні тканини щільністю від 1000 г/м2.

Інша важлива характеристика човнової пвх тканини - товщина нитки, яка вимірюється в текс. Найбільш затребуваними вважаються матеріали з товщиною нитки в 110 текс (1100 Дтекс).

Температурні характеристики - це температура, при якій тканина здатна зберігати свої властивості. Для човнів китайського виробництва вона варіюється в діапазоні від -30 до +70 градусів за Цельсієм.

Міцність і здатність до розтягування човнової тканини з нашого каталогу відповідає міжнародним стандартам ISO.

Крім виробів з Китаю у нас є брендові човнові ПВХ Plastel і преміальні тканини Valmex.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner