Кошик
+380 (44) 492-04-03
+380 (67) 442-82-35
+380 (67) 467-75-61
+380 (67) 441-78-35
вул. Автопаркова, 5, 02121, Київ, Україна
Prostir
Залишити відгук

AIRTEX

AIRTEX - 100%-ая поліестерова тканина, з одностороннім спеціальним покриттям, що має в своєму складі спеціальні ультрафіолетові стабілізатори, а також добавки, що запобігають розвиток грибків і цвілі. Ідеальний для створення конструкцій, основне завдання яких - захист від сонця.

 

В даному каталозі можна купити тентову тканина для навісів зі стовідсоткового поліестеру з одностороннім покриттям. Виробник - німецька компанія Airtex. Матеріал виготовлений з сучасним технічним стандартам і сертифікований в міжнародній системі якості.

Захист від сонця і опадів

Поліестерова мембрана - це архітектурний матеріал, використовуваний для виробництва тентових архітектурних конструкцій: тканина для навісів

  • навісів;
  • торговельних майданчиків;
  • павільйонів;
  • терас і веранд;
  • куполів;
  • концертних навісів і т. д.

Першочергове завдання таких конструкцій - захист від сонця та опадів. Відповідно, тканина для навісів повинна володіти потрібними властивостями.

Так, мембранний екран з поліестеру від Airtex включає спеціальні ультрафіолетові стабілізатори, оберігають тканину від негативного впливу сонячних променів. Головне, однак, що мембрана створює комфортне середовище під навісом, захищаючи його від перегріву.

Крім іншого, мембранна тканина має властивість поглинати шуми і покращувати акустику, пригнічуючи луна.

Стійка довговічна тканина

Антибактеріальне покриття і високі механічні властивості тканини робить її придатною для функціонування на відкритому повітрі. Архітектурний матеріал  для навісу від сонця не вигоряє і не вицвітає, на його поверхні не розмножуються грибок і цвіль.

Поліестер - синтетична тканина, тому вона не підвладна розкладання і гниття, стійка до вологи і довговічна.

Естетика тентової архітектури

У числі переваг тканини Airtex не можна не згадати естетичну складову. Поліестеровий матеріал не має вивороту, відрізняється щільною, непрозорою текстурою. В інтернет-магазині тканина представлена в широкій колірній гамі.

Відпускається в рулонах різної ширини. Довжина рулону відміряється на замовлення. Тканина відправляється з Києва в будь-який регіон України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner