Кошик
+380444920403
+380674428235
+380674677561
УкраїнаКиївул. Автопарковая, 5
Prostir
Залишити відгук

Airtex

Airtex - текстильний матеріал, з унікальною структурою поверхні. Тканина багатофункціональна, що дає більше можливостей для творчого підходу, особливо у внутрішньому використанні оформлення інтер'єру.

Інтер'єрна друк на тканині – це вид широкоформатного друку, наносимой у високому дозволі на текстильних матеріалах. Для досягнення якісної картинки у даному випадку потрібна висока якість зображення, чіткість у передачі навіть найменших деталей малюнка, насиченість фарб. Не менш важливо, також, використання текстильного матеріалу, що володіє необхідними для нанесення друку властивості і зносостійкість. У нашому інтернет-магазині можна придбати спеціалізовану тканина для інтер'єрної друку, виготовлену на німецькому заводі Valmex®. тканина для друку

Тканини від Valmex® виготовлені з полімерних матеріалів:

  • поліестеру;
  • скловолокна.

Модели обоих типов отличаются не только долгим сроком службы и механической стойкостью, но и негорючестью. В силу этого, они зачастую используются для производства коммерческой и презентационной печатной продукции в пожароопасных помещениях.

В нашем каталоге есть три вида текстиля для интерьерной печати, успешно используемых для создания интерьерных декоративных, коммерческих и выставочных элементов в домах, офисах, торговых залах и т.п.

На “полицях” нашого інтернет-магазину є кілька моделей полімерних матеріалів для створення друкованої продукції для розміщення на склі, в банерних щитах, на бігбордах і т. д: самоклеюча плівка для скла, банерна тканина, постерні папір і ін