Кошик
+380 (44) 492-04-03
+380 (67) 442-82-35
+380 (67) 467-75-61
+380 (67) 441-78-35
вул. Автопаркова, 5, 02121, Київ, Україна
Prostir
Залишити відгук

Airtex

Airtex - текстильний матеріал, з унікальною структурою поверхні. Тканина багатофункціональна, що дає більше можливостей для творчого підходу, особливо у внутрішньому використанні оформлення інтер'єру.

Інтер'єрна друк на тканині – це вид широкоформатного друку, наносимой у високому дозволі на текстильних матеріалах. Для досягнення якісної картинки у даному випадку потрібна висока якість зображення, чіткість у передачі навіть найменших деталей малюнка, насиченість фарб. Не менш важливо, також, використання текстильного матеріалу, що володіє необхідними для нанесення друку властивості і зносостійкість. У нашому інтернет-магазині можна придбати спеціалізовану тканина для інтер'єрної друку, виготовлену на німецькому заводі Valmex®. тканина для друку

Тканини від Valmex® виготовлені з полімерних матеріалів:

  • поліестеру;
  • скловолокна.

Моделі обох типів відрізняються не лише довгим терміном служби та механічною стійкістю, але й негорючим. У силу цього вони часто використовуються для виробництва комерційної та презентаційної друкованої продукції в пожежонебезпечних приміщеннях.

У нашому каталозі є три види текстилю для інтер'єрного друку, які успішно використовуються для створення інтер'єрних декоративних, комерційних та виставкових елементів у будинках, офісах, торгових залах тощо.

На “полицях” нашого інтернет-магазину є кілька моделей полімерних матеріалів для створення друкованої продукції для розміщення на склі, в банерних щитах, на бігбордах і т. д: самоклеюча плівка для скла, банерна тканина, постерні папір і ін

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner