Кошик
+380 (44) 492-04-03
+380 (67) 442-82-35
+380 (67) 467-75-61
+380 (67) 441-78-35
вул. Автопаркова, 5, 02121, Київ, Україна
Prostir
Залишити відгук

VALMEX nautica

Для виготовлення човнових тентів, основне призначення яких - захист людей і самих плавзасобів від впливу несприятливих погодних факторів, морської води, цвілі і тд., ми пропонуємо спеціально створені матеріали найвищої якості.

VALMEX nautica - це лінійка ПВХ-матеріалів для виготовлення ходових стоянкових тентів і чохлів для човна. Завдяки німецьким стандартизованим технологіям виробництва, тканина Valmex для човнових тентів відрізняється дуже високою міцністю, зберігає свої властивості і зовнішній вигляд при активному користуванні у складних умовах. Як показує практика, човнові тенти з матеріалів Valmex відмінно справляються з покладеним на них завданням: захистом водного транспорту і пасажирів від води, цвілі, сонця, вітру і т. д.

Якщо ви шукайте де купити тентову тканина для катерів в Україні, то звернулися за адресою! В інтернет-магазині Prostir ми пропонуємо високоякісні тканини серії VALMEX nautica для стоянкових і ходових тентів. Властивості човнової тканини роблять матеріал зручним для експлуатації: її фрагменти можна зшивати, склеювати і зварювати, з легкістю натягувати на каркас для додання тенту потрібної форми.

Матеріали для ходових човнових тентів

Хочете купити для тенту на човен в Києві - зверніть увагу на високу якість матеріалів від німецького виробника.

Особливості тканин для ходових тентів від Valmex:

  • спеціальне полотно відрізняється дуже високою міцністю до розривів та проколів;
  • матеріал стійкий в постійному впливу сонця, вітру, потокам води, вологості;
  • антибактеріальне просочення захищає матеріал від розвитку цвілі і розмноження бактерій;
  • покриття акриловою фарбою робить тканину естетично привабливою і стійкою до забруднень;
  • зберігає свої властивості і колір при температурах від -25 градусів до 70 градусів;
  • кожна модель представлена в декількох кольорах.

Тканини для стоянкових тентів

Крім ходових, ми пропонуємо купити тканину для тенту на човен, який використовується під час стоянки на причалі або в гаражі. Тканини для тентів стоянки виготовлені з використанням полівінілхлоридного покриття. Їхні властивості майже повністю збігаються з можливостями акрилових матеріалів. Полівінілхлоридні тканини від Valmex украй високою міцністю та довгим терміном служби. До речі, в нашому інтернет-магазині представлена ПВХ тканина Valmex із серії "boat" для виробництва якісних та надійних надувних човнів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner