Кошик
+380444920403
+380674428235
+380674677561
УкраїнаКиївул. Автопарковая, 5
Prostir
Залишити відгук
  • Prostir
  • Статті
  • ПВХ матеріал для човнів: розбираємося в особливостях

ПВХ матеріал для човнів: розбираємося в особливостях

ПВХ матеріал для човнів: розбираємося в особливостях

ПВХ-човни – одні з найбільш зручних і функціональних видів водного транспорту, гідності яких на 90% залежать від якісної полімерної пластотканевой основи. Використовуючи спеціальний армований поліхлорвініл у виробництві, ви зможете запропонувати покупцям човни з гарантовано високою щільністю, які прослужать на відміну від дешевих підробок не один сезон. Міцна пвх тканину для човнів на https://prostirco.com.ua перевірена конкуренцією, відрізняється щільністю нитки, тотальної надійністю і безпекою в експлуатації. Моторно-гребні човни з комбінації ПВХ з пластифікатором найбільш затребувані і мають доступну вартість.Човен ПВХ

Їм не страшні проколи, морози або Які переваги ПВХ матеріалів

Армована ПВХ основа виконана з полівінілхлориду з додаванням поліуретану. Останній підвищує термопластичность речовини, надає легкості та стійкості до стирання. Армована конструкція представлена поздовжніми і поперечними волокнами, які посилюють жорсткість і сприяють збереженню форми. Термін експлуатації матеріалу подовжується, збільшується зносостійкість і стійкість до стирання.

Довідка! Стандартний ПВХ-матеріал витримує більше 5 років служби. Це прогулянковий водний відпочинок, риболовля, полювання в умовах без екстриму.

Процес виробництва відбувається в кілька послідовних стадій, потім слід обгумовування і вулканізація, усадка, лиття і ламінація. Нанесення адгезивного покриття і ПВХ підвищує захист до механічних пошкоджень:

  • порізів;

  • розривів;

  • проколів;

  • розтягнень;

  • агресивних середовищ.

Крім того, поліпшується еластичність. Оброблений матеріал не піддається гниття, цвілі, впливу комах. Одночасно відповідає критеріям екологічної безпеки.

Серед важливих переваг для човнів пвх практичне застосування, полотно володіє масло і бензиностійкістю, витримує УФО.

Важливо! ПВХ-полотно не втрачає своїх властивостей під дією високих температур. А також має гарну ступенем вогнестійкості – не підтримує горіння і самозатухаючий.

В якості адгезиву використовують клей з поліуретану. З його допомогою створюють задану багатошаровість – від 3-5 і більше шарів. З'єднання ПВХ полотен проводять термічним зварюванням на тлі високого тиску.

ТОП-3 надійних човнових ПВХ

Експерти радять використовувати для випуску човнів перевірені основи, такі як Plastel і Valmex.

Качественные материалы предназначены для лодок с вместимостью от 1 и более 5 мест, со стандартными и повышенными нагрузками.

При производстве лодок для морской воды, использования в экстремальных условиях с каменистым дном и берегом, выбирают плотный и усиленный немецкий ПВХ Valmex, защищающий от механических повреждений и придающий жесткость конструкции. Эксплуатационные показатели улучшены за счет обработки акриловым лаком.

Справка! Valmex выполняется в 5 слоев, предназначен для выпуска надувных гребных, сланевых, килевых модификаций лодок с условиями эксплуатации в пресной и морской среде.

3-х шарова чеська тканина Plastel відмінно підходить для ПВХ-надувних човнів від малих до великих габаритів.

Додаткова обробка включає нанесення акрилових, захисних матових і відображають шарів. Для попередження псування гуми грибками наносять антисептик, захищає від гниття. Важливий завершальний шар – це основа для кращого ковзання.

Вибираємо ПВХ для човнів: як розібратися в щільності

Для виробництва човнів ПВХ бажано вибирати матеріали з підвищеною щільністю, стійкі до прісній і морській воді.

На сайті https://prostirco.com.ua у каталозі представлені човнові ПВХ – міцні, еластичні і пружні, стійкі до стирання. Під моделі човнів з потужними двигунами і більше 3 місць знадобляться ПВХ-тканини максимально щільні – понад 1100 г/см3. Якісний матеріал скручують і відпускають – заломів і вигинів не залишається.

Довідка! ПВХ матеріал швидко шиється і склеюється, ремонтується, при пошкодженнях в похідних умовах.

Лінійка асортименту на порталі https://prostirco.com.ua постійно поповнюється.

 

Інші статті